DARMOWA DOSTAWA JUŻ OD 150ZŁ

 • Moje konto
 • Twój koszyk jest pusty.
  PRZEJDŹ DO ZAKUPÓW i znajdź swoje ulubione produkty NYX Professional Makuep.

Otwarcie zgłoszeń: 3-28 Czerwca

FACE Awards WEŹ UDZIAŁ

FORMULARZ

FACE AWARDS POLSKA 2019

ZOSTAŃ ARTIST OF THE YEAR POLAND 2019

FACE to tak naprawdę akronim, a zanim stoją FREEDOM & ARTISTRY FOR CREATIVE EXPRESSION. Dlatego też, FACE Awards, to nie jest tylko konkurs, to święto kunsztu makijażowego, kreatywności, wolności ekspresji, pasji, determinacji i talentu każdego z Was.

Na zgłoszenie się masz czas do 28 czerwca! Zwycięzca może być tylko jeden… Czy będziesz nim Ty? Weź los w swoje ręce i wyślij zgłoszenie już dziś! Na co jeszcze czekasz ;) ?

1. Nagraj 1 min. film prezentujący Twoją kreację i tranformację makijażową.

2. Zapostuj go na swoim publicznym profilu na Instagramie oraz Youtubie. Pamiętaj, o użyciu wszystkich @ i # wymaganych w Regulaminie.

3. Aby dokończyć Rejestrację, wypełnij Formularz.

NAGRODY:

FACE Awards Polska 2019 to 4 już edycja międzynarodowego konkursu NYX Professional Makeup.

Zwycięzca FACE Awards Polska 2019 zdobędzie tytuł ARTIST OF THE YEAR POLAND, 10 000 zł i podróż do Los Angeles na wielki Finał Finałów, gdzie wyłoniony zostanie, spośród wszystkich lokalnych zwycięzców, FACE Awards 2019 Global Winner. Globalny zwycięzca otrzyma globalną sesję zdjęciową do kampanii marki w 2020 r. o wartości 10 000 $.

Ponadto, ARTIST OF THE YEAR POLAND otrzyma zapas produktów NYX Professional Makeup.

Dane osobowe

Dane opiekuna

Portale społecznościowe

Zdjęcie z Twojego video konkursowego

Obsługiwane formaty: *.jpg, *.png, maks. 2MB

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY:

Informujemy, że administratorem danych osobowych uczestników konkursu „NYX PM Influencer Academy 2019” (dalej: „Konkurs”) jest L’Oréal Polska sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-844), ul. Grzybowska 62. W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych i realizacji uprawnień, o których mowa poniżej należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w L’Oréal Polska pod adresem e-mail: [email protected]   Dane osobowe będą przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Konkursu, na podstawie art. 6 ust. 1. lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE (dalej: „RODO”). Dane zostały zebrane przez fanpage na Facebooku, prowadzony pod marką NYX Professional Makeup.  Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji Konkursu, w tym wydania nagrody i ogłoszenia informacji o zwycięzcach oraz innych nagrodzonych osobach, a także przechowywane do momentu przedawnienia ewentualnych roszczeń lub wygaśnięcia obowiązku archiwizacji danych wynikającego z przepisów prawa.
Dane są przekazywane podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, w szczególności agencjom marketingowym, podmiotom świadczącym usługi IT, tylko w celu i zakresie niezbędnym dla realizacji w/w celu. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w Konkursie.

Klikając przycisk "wyślij" oświadczas że masz 14 lat lub więcej.

2019 FACE Awards Timeline

 • 3-28 Czerwca
  Otwarcie zgłoszeń Szczegóły

  Zgłoszenia będą przyjmowane w dniach 3-28 czerwca 2019 roku. Aby móc się zgłosić do konkursu konieczne jest posiadanie publicznego profilu w serwisie Instagram oraz kanału w serwisie YouTube.

 • 5 Lipca
  Wyłonienie top 20 i Ogłoszenie pierwszego zadania Szczegóły

  W dniach 5 – 26 lipca 2019 roku, 20 uczestników zmierzy się z zadaniem konkursowym, w ramach którego, wykorzystując otrzymane produkty NYX Professional Makeup, wykonają tutorial makijażu na zadany temat w formie filmiku, który następnie umieszczą na swoim kanale na YouTube. Zadanie konkursowe zostanie ogłoszone w dniu 5 lipca.

 • 26 Lipca
  Koniec pierwszego zadania
 • 2 Sierpnia
  Wyłonienie top 10 i Ogłoszenie drugiego zadania
 • 23 Sierpnia
  Koniec drugiego zadania
 • 31 Sierpnia
  Wyłonienie finałowej 5
 • 1 Września
  Ogłoszenie zadania finałowego
 • 11 Września
  Koniec zadania finałowego
 • 15 Września
  Ogłoszenie zwycięzcy
 • 15-18 Października
  Gala finałowa - Live event