KONKURS

FACE Awards, po raz siódmy będzie organizowane w USA i po raz trzeci w Polsce oraz w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Zwycięzca FACE Awards 2018 zdobędzie tytuł ARTIST OF THE YEAR, 10 000 zł I podróż do Los Angeles na wielki finał amerykańskiej edycji. Ponadto, otrzyma zapas produktów NYX Professional Makeup.

FACE to tak naprawdę akronim, a zanim stoją FREEDOM & ARTISTRY FOR CREATIVE EXPRESSION. Dlatego też, FACE Awards, to nie jest tylko konkurs, to święto kunsztu makijażowego, kreatywności, wolności ekspresji, pasji, determinacji i talentu każdego z Was.

Na zgłoszenie się masz czas do 1 kwietnia! Już 9 kwietnia ogłosimy 20 szczęśliwców, którzy pomiędzy 9 - 29 kwietnia zmierzą się z 1 wyzwaniem!

W kolejnym etapie 7 maja wyłonimy 10 osób, które w dniach 7 – 29 maja stawią czoła kolejnemu zadaniu, a 4 czerwca wyłonimy finałową 5, która 4 – 24 czerwca skupi się na ostatnim wyzwaniu. Efekty ich pracy zostaną zaprezentowane na gali finałowej na żywo 29 czerwca.

Zwycięzca może być tylko jeden… Czy będziesz nim Ty? Weź los w swoje ręce i wyślij zgłoszenie już dziś! Na co jeszcze czekasz ;) ?NAGRODA

TytułArtist of the Year 2018

10 000 zł od NYX Professional Makeup Polska

Podróż do Los Angeles na finał amerykańskiej edycji konkursu Face Awards 2018

Zapas produktów NYX Professional Makeup


Koniec zadania finałowego za:

Nasze jury

Red Lipstick Monster

Karol Tomaszewski

Karolina Zientek

Milk1422

TIMELINE

 • 3 marca
  Start Szczegóły

  Zgłoszenia będą przyjmowane w dniach 3 marca – 1 kwietnia 2018 roku. Aby móc się zgłosić do konkursu konieczne jest posiadanie publicznego profilu w serwisie Instagram oraz kanału w serwisie YouTube.

 • 1 kwietnia
  Koniec przyjmowania zgłoszeń
 • 9 kwietnia
 • 9 kwietnia
  Ogłoszenie pierwszego zadania Szczegóły

  W dniach 9 – 29 kwietnia 2018 roku, 20 uczestników zmierzy się z zadaniem konkursowym, w ramach którego, wykorzystując otrzymane produkty NYX Professional Makeup, wykonają tutorial makijażu na zadany temat w formie filmiku, który następnie umieszczą na swoim kanale na YouTube. Zadanie konkursowe zostanie ogłoszone w dniu 9 kwietnia.

  Vintage dolls
 • 29 kwietnia
  Koniec pierwszego zadania
 • 7 maja
 • 7 maja
  Ogłoszenie drugiego zadania Szczegóły

  W dniach 7 – 29 maja 2018 roku, 10 uczestników zmierzy się z zadaniem konkursowym, w ramach którego, wykorzystując otrzymane produkty NYX Professional Makeup, wykonają tutorial makijażu na zadany temat w formie filmiku, który następnie umieszczą na swoim kanale na YouTube. Zadanie konkursowe zostanie ogłoszone w dniu 7 maja.

  Artificial Intelligence
 • 29 maja
  Koniec drugiego zadania
 • 4 czerwca
  Wyłonienie finałowej 5 Szczegóły
 • 4 czerwca
  Ogłoszenie zadania finałowego Szczegóły

  W dniach 4 – 24 czerwca 2018 roku, 5 finalistów zmierzy się z zadaniem konkursowym, w ramach którego, wykorzystując otrzymane produkty NYX Professional Makeup, wykonają etiudę makijażu na zadany temat w formie filmiku, który następnie umieszczą na swoim kanale na YouTube. Zadanie finałowe zostanie ogłoszone w dniu 4 czerwca.

  Lucid dreams
 • 24 czerwca
  Koniec zadania finałowego
 • 29 czerwca
  Gala finałowa - Live event Szczegóły

  Tylko jedna osoba spośród finalistów zdobędzie tytuł Artist of the Year 2018, otrzyma 10 000 zł, zapas produktów NYX Professional Makeup i pojedzie na finał amerykańskiej edycji Face Awards do Los Angeles.

POZNAJ KAROLINĘ – POLISH BEAUTY VLOGGER 2017

Pełna radości i ogromnej pasji do sztuki makijażu i charakteryzacji. Niezwykle utalentowana, wielokrotnie nagradzana Makijażystka oraz ogromnie lubiana Vloggerka/Influencerka. Karolina uwielbia różnorodność i nieprzewidywalność, która związana jest z jej pracą. Napędza ją możliwość ciągłego rozwoju, który przychodzi z każdym nowym doświadczeniem zawodowym i nie tylko. Jej kreatywność, profesjonalizm, talent i pasja do charakteryzacji przyczyniły się do zdobycia tytułu BEAUTY VLOGGER OF THE YEAR w konkursie FACE Awards 2017 organizowanym przez NYX Professional Makeup. Dodatkowo, przez ostatnie lata zdobyła wiele poważanych i profesjonalnych tytułów m.in. Mistrzyni Polski w Makijażu 2014 ( Beauty Forum) I Miejsce w XIII Ogólnopolskich Mistrzostwach Makijażu Ekstrawaganckiego „Ogień i Woda” I Miejsce w XII Ogólnopolskich Mistrzostwach Makijażu Ekstrawaganckiego „Summer Time”

PATRONI MEDIALNI

Back to top
Loading...